Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Domy na sprzedaż Tuszkowy - Oferty sprzedaży domów

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Dom z garażem Stężyca

Stężyca(Tuszkowy + 21 km)

990 000 zł169,11 m² 5 854,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

TO już ostatni dom! 0% prowizji! piękny dom wolnostojący pod lasem na dużej działce W stężycy! lokalizacja: dom zlokalizowany w Stężycy w woj. pomorskim, w pięknej, spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Ceynowy

Brusy(Tuszkowy + 21 km)

650 000 zł202 m² 3 217,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:584 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Dom rodzinny w Brusach - przestrzeń, spokój i świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący, ul. Młyńska

Brusy(Tuszkowy + 21 km)

270 000 zł45 m² 6 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:733 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Szukasz miejsca z duszą, które możesz stworzyć po swojemu?.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Stary Bukowiec

Stary Bukowiec(Tuszkowy + 25 km)

1 100 000 zł420 m² 2 619,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:8 800 m²

! oferta dostępna wyłącznie w Pepperhouse! Oferujemy Państwu wolnostojący budynek o powierzchni 420 m2 znajdujący się na imponującej działce o powierzchni ca.8.800 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Sulęczyno

Sulęczyno(Tuszkowy + 18 km)

599 000 zł240 m² 2 495,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 600 m²

Witam, na sprzedaż bardzo ładnie położony dom w stanie surowym. Zamontowane okna oraz dach z dachówki. Do budynku podciągnięta woda. Kanalizacja i prąd do podciągnięcia(na granicy.

Szczegóły ogłoszenia

Domek letniskowy Borsk

Borsk(Tuszkowy + 19 km)

410 000 zł30 m² 13 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:300 m²

Domek przy samej wodzie w miejscowości Borsk. Dojście 100 metrów do jeziora Wdzydze (300 metrów linii brzegowej plaży ). Domek wyposażony i umeblowany w cenie jak na zdjęciach. Domek.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Borsk

Borsk(Tuszkowy + 19 km)

389 000 zł146,62 m² 2 653,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:33 235 m²

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż duży domek letniskowy w kompleksie domków rekreacyjnych w Borsku, 200 m od linii.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Wielki Podleś

Wielki Podleś(Tuszkowy + 20 km)

1 990 000 zł2 006 m² 992,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:330 m²

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem.