Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Budynki użytkowe na sprzedaż Tuszkowy - Oferty sprzedaży budynków użytkowych

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Budynek użytkowy Gołuń

Gołuń(Tuszkowy + 18 km)

15 500 000 zł4 141,50 m² 3 742,61 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:26 000 m²

Na sprzedaż działający, dochodowy hotel położony bezpośrednio nad jeziorem, w Wdzydzkim Parku Krajobrazowym - jednej z najpiękniejszych lokalizacji w północnej Polsce. To miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Hala, ul. Przemysłowa

Potęgowo(Tuszkowy + 49 km)

4 490 000 zł1 137 m² 3 948,99 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:10 900 m²

O% - nabywca nie płaci prowizji, prowizję biura pokrywa sprzedający! Funkcjonalny obiekt produkcyjno-biurowy zlokalizowany w Potęgowie , przy głównej trasie S6. Usytuowany na działce.

Szczegóły ogłoszenia

85 000 zł18 m² 4 722 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Garaż jednostanowiskowy zlokalizowany przy ul. Wileńska w Słupsku. Garaż o powierzchni ok. 18m2 , wyposażony w bramę blaszaną otwieraną oraz oświetlenie. Garaż bardzo ciepły ,.

Szczegóły ogłoszenia

13 500 000 zł2 340,37 m² 5 768,32 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:5 698 m²

Tylko U nas! obiekt biurowo-magazynowy! lokalizacja: obiekt zlokalizowany jest przy trasie prowadzącej z centrum Gdańska w kierunku Elbląga oraz Warszawy (droga krajowa numer 7). Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy

Błądzim,kujawsko-pomorskie

2 999 000 zł900,80 m² 3 329,26 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:sportowo-rekreacyjne

 

Powierzchnia działki:10 113 m²

Szukasz miejsca dla siebie ? Z ciekawym pomysłem na biznes ? Zapraszam do zapoznania się z ofertą. Przedstawiamy Państwu na sprzedaż dwa pensjonaty wolno stojące wraz z budynkami.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Gostkowo

Gostkowo(Tuszkowy + 24 km)

1 599 000 zł1 900 m² 841,58 zł/m²

 

Rodzaj budynku:dworek/pałac

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:18 263 m²

Na sprzedaż Pałac, gostkowo, powiat Bytowski, województwo Pomorskie, 1.599.000,-PLN. W budynku są obecnie przeprowadzane prace remontowe. Atrakcyjna nieruchomość położona wśród okalających.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł307 m² 3 583,06 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:847 m²

Gdynia, 307 m2, sprzedaż, 1 100 000 zł. Na sprzedaż nieruchomość, która nie jest objęta Miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Zgodnie z Uchwałą nr XI/342/19 Rady Miasta Gdyni.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Bytów

Bytów(Tuszkowy + 19 km)

2 450 000 zł644,74 m² 3 799,98 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:232 m²

Atrakcyjna nieruchomość o charakterze usługowo-mieszkalnym położona w Bytowie na Kaszubach. Bardzo dobra lokalizacja, w centrum miasta, w bezpośrednim sąsiedztwie XIII w. Zamku.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Skorzewo

Skorzewo(Tuszkowy + 20 km)

450 000 zł250 m² 1 800 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 002 m²

Nieruchomość w województwie pomorskim w gminie Kościerzyna w miejscowości Skorzewo. Budynek magazynowo-usługowy o powierzchni 250m2 na działce o powierzchni 1002 m2 dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy, ul. Kartuska

Kościerzyna(Tuszkowy + 18 km)

60 000 zł19 m² 3 157,89 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Murowany garaż w samym centrum Kościerzyny! Wygoda.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Budynek użytkowy Tuszkowy

Tuszkowy,pomorskie

600 000 zł708 m² 847,46 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:32 700 m²

Nieruchomość gruntowa o powierzchni 3,27 ha, ( w tym jezioro o pow. 1 ha, las o pow. 2ha ), zabudowana obiektamu wielofunkcyjnymi o łącznej pow. użytkowej 708,54m2 oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Tuszkowy

Tuszkowy,pomorskie

600 000 zł708 m² 847,46 zł/m²

 

 

 

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij